Sprzedaż i wynajem lokali

Oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Skalska 4

Mieszkania rynek pierwotny.

Kupujący nie płaci prowizji pośrednikowi, ani podatku PCC.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Olkuszu informuje zainteresowanych nabyciem mieszkania, że posiada do sprzedaży przy ul. Skalskiej 4 w Olkuszu (dawny budynek mieszkalny banku PKO BP) nowy lokal mieszkalny z balkonem i pomieszczeniem przynależnym (piwnica). Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe. Dogodna lokalizacja, ścisłe centrum miasta, dobry dojazd do Krakowa i Katowic. Sprzedaż bezpośrednia, cena zawiera podatek VAT.

  • lokal nr 1 a: powierzchnia użytkowa 70,04 m2,
    cena 232 000 zł.

Rzut mieszkań ul. Skalska

Oferta wynajmu lokalu handlowego przy ul. Sławkowska 12A

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Olkuszu posiada do wynajęcia przy ul. Sławkowskiej 12A (teren placu targowego) dwa lokale handlowe o pow. 26m2 i 23m2 wyposażone w media (energia elektryczna, woda). Pomieszczenia przystosowane do sprzedaży artykułów spożywczych, mięsa, wędlin, drobiu oraz innych artykułów.

Oferta wynajmu lokali biurowych przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 21

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Olkuszu posiada do wynajęcia przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego 21 dwa lokale biurowe.

  • Lokal o powierzchni 25,17 m2 składający się z dwóch pokoi (12,44 m2 +12,73 m2). Czynsz za wynajem lokalu wynosi 800 zł netto miesięcznie + opłaty za media.
  • Lokal o powierzchni 38,18 m2 składający się z dwóch pokoi (25,95 m2 + 12,23 m2). Czynsz za wynajem lokalu wynosi 1200 zł netto miesięcznie + opłaty za media.

Oba lokale znajdują się na I piętrze biurowca przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu (dawna siedziba ING Bank Śląskiego). Wejście do budynku znajduje się bezpośrednio z ciągu pieszo-jezdnego ulicy Króla Kazimierza Wielkiego. Obiekt wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie oraz sieć telefoniczną i internetową.

Istnieje możliwość połączenia dwóch lokali w jeden o łącznej powierzchni 63,35 m2 bądź też dowolnej konfiguracji ilości wynajmowanych pomieszczeń.

Istnieje także możliwość wynajęcie całodobowego miejsca postojowego na prywatnym parkingu znajdującym się na terenie nieruchomości. Koszt 100 zł netto miesięcznie.

Opłaty za media:

  • Opłata ryczałtowa za wodę, kanalizację oraz prąd – 5zł/m2
  • Zaliczka na poczet rozliczenia centralnego ogrzewania - 3zł/m2

Rzut pomieszczeń