Sprzedaż i wynajem lokali

Oferta wynajmu lokalu handlowego przy ul. Sławkowska 12A

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Olkuszu posiada do wynajęcia przy ul. Sławkowskiej 12A (teren placu targowego) dwa lokale handlowe o pow. 26m2 i 23m2 wyposażone w media (energia elektryczna, woda). Pomieszczenia przystosowane do sprzedaży artykułów spożywczych, mięsa, wędlin, drobiu oraz innych artykułów.

Oferta wynajmu lokali biurowych przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 21

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Olkuszu posiada do wynajęcia przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego 21 dwa lokale biurowe.

  • Lokal o powierzchni 25,17 m2 składający się z dwóch pokoi (12,44 m2 +12,73 m2). Czynsz za wynajem lokalu wynosi 800 zł netto miesięcznie + opłaty za media.
  • Lokal o powierzchni 38,18 m2 składający się z dwóch pokoi (25,95 m2 + 12,23 m2). Czynsz za wynajem lokalu wynosi 1200 zł netto miesięcznie + opłaty za media.

Oba lokale znajdują się na I piętrze biurowca przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu (dawna siedziba ING Bank Śląskiego). Wejście do budynku znajduje się bezpośrednio z ciągu pieszo-jezdnego ulicy Króla Kazimierza Wielkiego. Obiekt wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie oraz sieć telefoniczną i internetową.

Istnieje możliwość połączenia dwóch lokali w jeden o łącznej powierzchni 63,35 m2 bądź też dowolnej konfiguracji ilości wynajmowanych pomieszczeń w ramach w/w lokali.

Istnieje także możliwość wynajęcie całodobowego miejsca postojowego na prywatnym parkingu znajdującym się na terenie nieruchomości. Koszt 100 zł netto miesięcznie.

Opłaty za media:

  • Opłata ryczałtowa za wodę, kanalizację oraz śmieci
  • Zaliczka na poczet rozliczenia centralnego ogrzewania - 5zł/m2
  • Opłata za energię elektryczną według wskazań licznika

Rzut pomieszczeń